July 22, 2024
Xiaomi

Xiaomi Smart Band 7 Pro – większy i mądrzejszy.

Firma Xiaomi właśnie wypuściła nową opaskę Smart Band 7 Pro.

Jak podaje producent firma Xiaomi wersja Band 7 pro posiada większy wyświetlacz co ma ułatwić jego obsługę na porównywalnym poziomie do smartfona. Opaska nie jest tylko zwyczajną inteligentną opaską ale również osobistym trenerem. Prócz podstawowych funkcji jak tętno oraz jakość snu posiada wiele dodatkowych udogodnień.

Większy wyświetlacz o przekątnej 1,64 cala ma ułatwić obsługę opaski podczas wykonywania ćwiczeń gdy jesteśmy w ruchu.

Xiaomi
źródło: mi.com

Opaska działa w rozdzielczości 280×346 pikseli oraz 326 ppi dzięki czemu obraz na nadgarstku jest ostry i wyraźny. Można również wybierać między 150 wstępnym ustawieniom tarcz zegarka.

Xiaomi Smart Band 7 Pro posiada również czujnik światła otoczenia dzięki czemu dopasowuje jasność wyświetlacza do oświetlenia otoczenia. Dzięki temu ma to zredukować uczucie zmęczenia oczu.

Wstępnie jest przewidziane 6 klasycznych kolorów paska, ale dzięki łatwemu mechanizmowi odpinania i zapinania można dowolnie je zmieniać np. w takiej konfiguracji aby pasowało do naszego ubrania.

Oczywiście opaska posiada także wbudowany system GNSS do szybszego namierzania satelitarnego z dokładnym śledzeniem trasy.

Nie mogło również zabraknąć opcji wspólnego trenowania, opaska posiada ponad 110 trybów treningu oraz 6 trybów automatycznego rozpoznawania treningu.

Jak zapewnia producent nowy model mimo tego że posiada większy wyświetlacz dalej może pochwalić się przyzwoitą żywotnością baterii, nawet do 6 dni w trybie intensywnego użytkowania i do 12 dni w trybie typowego użytku.

Wstępna cena powinna oscylować w granicach 450 – 500 PLN w Polskiej dystrybucji.

Opracowane na podstawie informacji producenta mi.com

Previous post Nowa karta sieciowa od TP-LINK! Archer TX201.
Next post TP-Link Archer T3U Nano – Nowa miniaturowa karta Wi-Fi.