July 22, 2024
Samsung Galaxy S24

Samsung Galaxy S24 już w sprzedaży. Sprawdź aktualne oferty i promocje!

Jak donosi producent, nowy Samsung Galaxy S24 jest już dostępny w sprzedaży. Jest on do kupienia w jednym z oficjalnych sklepów Samsung Brand Store lub w wybranych sklepach online.

Jak informuje producent w swoich mediach społecznościowych, przy zakupie nowego modelu, można obecnie zyskać od 500 zł do 3000 zł gwarantowanego zwrotu za Twój obecny smartfon na miejscu lub 400 PLN na kartę do płatności mobilnych. Szczegóły na stronie producenta oraz w poszczególnych sklepach online.

Dostępne modele i ceny

W sprzedaży dostępne są trzy modele, podstawowy Galaxy S24, Galaxy S24 Plus oraz Galaxy S24 Ultra. Ceny poszczególnych modeli na stronie producenta, to odpowiednio: 4399 PLN, 5799 PLN oraz 7199 PLN.

Gdzie kupić smartfon Samsung Galaxy S24?

Poniżej znajdziecie zestawienie sklepów online, w których możecie nabyć produkt. Wybierzcie interesującą Was ofertę.

Opis smartfona Samsung Galaxy S24

Poniżej krótka charakterystyka serii Galaxy S24:

  • Nowy poziom kreatywności, produktywności i możliwości dzięki Galaxy AI
  • Pełne detali zdjęcia dzięki 4 zaawansowanym aparatom z OIS i funkcjom AI
  • Najwyższa wydajność i jeszcze pojemniejsza bateria, która sprosta każdym wyzwaniom

Podsumowanie najważniejszych nowych funkcji wspomaganych przez AI.

Circle to Search (Zakreśl, by wyszukać)

Nowy sposób wyszukiwania dzięki Zakreśl, aby wyszukać. Podczas scrollowania ulubionej apki społecznościowej użyj rysika S Pen lub palca, aby zakreślić co tylko chcesz i uzyskać wyniki wyszukiwania w Google.

Live Translate (Tłumaczenie na żywo)

Z Live Translate (funkcja Tłumaczenie na żywo) rozmawiaj w czasie rzeczywistym w obcych językach. Tak po prostu.2 Przełamuj bariery językowe jak nigdy dotąd – także, gdy wysyłasz wiadomości („don’t call just text me” ;)). Mów lub pisz w swoim języku – Twój rozmówca otrzyma wiadomość przetłumaczoną na swój język i odwrotnie. Z polskiego na koreański i z powrotem? Z serią Galaxy S24 to możliwe.

Note Assist (Asystent Notatek)

Niezależnie od tego, czy piszesz na klawiaturze, czy coś notujesz rysikiem, Notes Assist (Asystent notatek) sprawia, że nawet przydługa historia staje się zwięzła. Zacznij robić notatki, a później sformatuj to w przejrzyste, łatwe do przejrzenia podsumowanie. Sedno zamiast natłoku informacji.

A gdy szukasz starej notatki, nowe okładki wyświetlają proste podsumowania – utrzymując ekran w porządku, dzięki czemu możesz łatwo znaleźć rzeczy.

Photo Assist

Zmień rozmiar, wyretuszuj. Tak po prostu.

Coś jest nie na swoim miejscu? Przesuń to tam, gdzie chcesz, już po zrobieniu zdjęcia. Nowe opcje edycji wspierane przez AI pozwalają uzyskać pożądane zdjęcie, m.in. za pomocą przenoszenia obiektów i inteligentnego wypełniania pozostawionej przez nie przestrzeni. Zgodnie z twoja wizją.

Dokładnie specyfikacje modeli smartfona Samsung Galaxy S24 znajdziecie między innymi na stronie producenta TUTAJ.

(opracowane na podstawie informacji prasowych firmy Samsung)

One thought on “Samsung Galaxy S24 już w sprzedaży. Sprawdź aktualne oferty i promocje!

Comments are closed.

Previous post Polska firma od sztucznej inteligencji podbija świat, jej wartość przekroczyła 1 mld dolarów!
Next post 97 % ankietowanych deklaruje korzystanie ze smartfonów!