June 22, 2024

TP-Link Archer T3U Nano – Nowa miniaturowa karta Wi-Fi.

Firma TP-Link zaprezentowała nową kartę sieciową Archer T3U Nano.

Cechą szczególna tej karty jest jej miniaturowy rozmiar, oraz fakt iż potrafi ona uzyskać prędkość transmisji do 1300 Mb/s.

T3U Nano lączy się z komputerem za pomocą złącza USB. Produkt powstał głównie z myślą o zastosowaniu w laptopach. Karta posiada rozmiar (19,85 x 15,7 x 7,93mm). Jak deklaruje producent firma TP-Link, jej miniaturowy rozmiar ma na celu nie zasłanianie sąsiadujących portów. Karta ma również być wygodna podczas transportu laptopa z wpiętą kartą w porcie USB.

źródło: tp-link.com

T3u Nano znajdzie zastosowanie w laptopach które nie są wyposażone w łączność bezprzewodową, lub też posiadają przestarzałe karty sieciowe które osiągają znacznie mniejszą prędkość transmisji.

Jak informuje producent: „Urządzenie pracuje w standardzie 802.11ac i oferuje do 1300 Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach transmisji: do 400 Mb/s w paśmie 2.4GHz oraz do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. Zgodność ze standardem AC1300 gwarantuje swobodne korzystanie z wieloosobowych gier sieciowych, rozmów VoIP czy strumieniowej transmisji materiałów wideo.”

Cena karty oscyluje w granicach 90 zł. Produkt ponadto jest objęty 3 letnią gwarancją, więcej informacji możecie Państwo przeczytać na stronie producenta:

https://www.tp-link.com/pl/home-networking/adapter/archer-t3u-nano/

Opracowane na podstawie informacji TP-Link.

Xiaomi Previous post Xiaomi Smart Band 7 Pro – większy i mądrzejszy.
Next post Nowy wielozadaniowy odkurzacz Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum