June 22, 2024
Suicide Squad: Kill The Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League / Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości. Premiera już 2 lutego!

Już 2 lutego zadebiutuje gra „Suicide Squad: Kill the Justice League” / „Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości”. Jest to przygodowa gra akcji stworzona przez Rocksteady Studios, której wydawcą będzie Warner Bros. Interactive Entertainment. Premierę zaplanowano na takich platformach jak: Microsoft Windows, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Poniżej znajdziecie garść przydatnych informacji dot. tej pozycji, miedzy innymi krótki opis gry oraz listę sklepów z bezpośrednimi linkami, w których możecie grę nabyć

Opis gry

Gra „Kill the Justice League” to spin-off serii Batman: Arkham, będący kontynuacją wydanej w 2015 roku gry Batman: Arkham Knight. Fabuła oparta jest na drużynie superzłoczyńców z DC Comics, znanej jako Suicide Squad, składającej się z Kapitana Boomeranga, Deadshota, Harley Quinn i King Sharka. Ci czterej przestępcy zostali zwerbowani przez Amandę Waller i wysłani do Metropolis, aby powstrzymać Brainiac’a, kosmicznego najeźdźcę, który oraz członków Ligi Sprawiedliwości, którzy byli przez niego kontrolowani. Gra, ma charakter otwartego świata i pozwala graczom swobodnie przemieszczać się po Metropolis, zarówno indywidualnie, jak i w grupie.

Oficjalne ogłoszenie gry „Kill the Justice League / Śmierć Lidze Sprawiedliwości” miało miejsce już w sierpniu 2020 roku, a pierwotnie planowana premiera miała nastąpić w 2022 roku. Niestety, premiera była wielokrotnie przekładana. Ostatecznie, po okresie wczesnego dostępu dla posiadaczy edycji Deluxe, który rozpoczął się już 29 stycznia, gra zostanie wydana 2 lutego 2024 roku na platformach PlayStation 5, Windows i Xbox Series X/S.

Tutaj kupisz „Suicide Squad: Kill the Justice League”

Poniżej znajdziecie listę sklepów, w których możecie złożyć zamówienie na tę grę. Zapraszamy do zakupów.

Źródło: Wikipedia.org

Workflow Previous post Zarządzanie projektami łatwiejsze niż kiedykolwiek – poznaj workflow
Xiaomi Next post Nadchodzące premiery smartfonów: Xiaomi 14, Oppo F25 Pro i więcej.