April 25, 2024
Final Fantasy VII

Nadchodzi Final Fantasy VII Rebirth. Premiera na PS5 już 29 lutego 2024!

Już niebawem na półki sklepowe trafi gra Final Fantasy VII Rebirth będąca kolejną częścią remake’u kultowej serii. Poniżej znajdziecie garść informacji na temat gry, między innymi zwiastun wideo oraz tego gdzie można grę w przedsprzedaży zakupić. Zapraszamy do lektury.

Gra Final Fantasy VII Rebirth, to nadchodząca gra akcji typu RPG stworzona i wydana przez studio Square Enix. Jest to kontynuacja gry Final Fantasy VII Remake stworzonej w roku 2020, stanowiąca drugą część zaplanowanej trylogii. A cała trylogia jest remakiem oryginalnej gry wydanej na platformę PlayStation z 1997 roku.

Podobnie jak poprzednia część, rozgrywka obecnej wersji gry łączy elementy akcji w czasie rzeczywistym z elementami strategicznymi i oraz RPG. Akcja toczy się natomiast bezpośrednio po wydarzeniach z Final Fantasy VII Remake. Gracze wcielą się w postać najemnika Clouda Strife’a oraz towarzyszącej mu grupy, głównie członków eko-terrorystycznej organizacji Avalanche.

Wspólnie wyruszą oni w podróż po planecie, mając za główny cel powstrzymanie megakorporacji o nazwie Shinra przed wykorzystaniem Strumienia Życia jako źródła energii. Zadaniem Strife’a i jego kompanów jest również pokonanie byłego elitarnego żołnierza, Sephirotha, który dąży do zjednoczenia się z Planetą w celu uzyskania większej mocy.

Prace nad grą Final Fantasy VII Rebirth rozpoczęły się w listopadzie 2019 roku, jeszcze przed premierą Final Fantasy VII Remake. Oficjalne ogłoszenie gry nastąpiło jednak dopiero w połowie roku 2022. Premiera gry Final Fantasy VII Rebirth na platformę PlayStation 5 zaplanowana jest na 29 lutego 2024 roku. Szykujcie się!

Gdzie kupić?

Poniżej kilka linków do sklepów, w których możecie dokonać zakupów gry w przedsprzedaży.

CenaSklep
Kup grę za 319,99 PLN
Kup grę za 299,98 PLN
Kup grę za 339,00 PLN
Kup grę za 319,00 PLN
Kup grę za 319,99 PLN

Zwiastun gry (WIDEO):

W kategorii GRY znajdziecie więcej ciekawych newsów z tej tematyki.

Previous post 10 gier których premiera czeka nas już w marcu 2024! (Wideo).
Smartfony i tablety w szkołach Next post Norwegia daje przykład i wprowadza ogólnokrajowy zakaz korzystania ze smartfonów i tabletów w klasach szkolnych