June 12, 2024
Samsung

4K Gaming Monitor Odyssey Neo G8 – nowe produkty Samsung dla graczy

Nie tak dawno Samsung ogłosił globalną dostępność linii monitorów do gier 2022 Odyssey G85NB, G75NB i G40B aby zapewnić jeszcze lepsze doznania z gry.

Nowa gama monitorów 4K odblokowuje jeszcze więcej możliwości i zapewnia nowe wrażenia. Koniec końców dla każdego gracza istotnym jest doświadczenie jak największej jedności z odgrywaną postacią oraz otaczającym światem w grze – stwierdziły osoby z kierownictwa działy zajmującego się tym produktem.

Samsung Odyssey Neo G8 (G85NB)

Ten model, to innowacyjny monitor do gier wykonany w technologii 4K 240 Hz, dostępny w formacie 32-calowym oferuje super-realistyczną jakość obrazu, szybki czas reakcji oraz najwyższą możliwa wydajność.

Samsung
Źródło: Samsung

Monitor łączy w sobie zakrzywiony panel VA 4K (3840 x 2160) 1000R z technologią Quantum Matrix, z superszybką częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji 1 ms.

Połączenie mocy AMD FreeSync Premium Pro wraca z wyjątkowa częstotliwością odświeżania monitora do gier 4K (240 Hz) oraz bardzo krótkiego czasu reakcji (1 ms) pozwalają graczom uzyskać rzeczywistą dokładność, aby zmaksymalizować swój potencjał i konkurować na najwyższym poziomie w dowolnym środowisku gry.

Neo G8 wykorzystuje również technologię Quantum Mini LED, która umożliwia ultra-precyzyjne sterowanie gęsto upakowanymi diodami LED, dzięki czemu gracze widzą zarówno ciemne, jak i jasne sceny dokradnie tak jak zamierzone.

Dodatkowe funkcje tego monitora to:

  • Quantum HDR 2000 o szczytowej jasności 2000 nitów oraz współczynniku kontrastu statycznego milion do jednego. Dzięki tej technologii monitor wydobywa najbardziej subtelne szczegóły.
  • Oświetlenie CoreSync z tyłu monitora automatycznie wykrywa kolory na ekranie i wyświetla je w rzeczywistości
  • nowa technologia wyświetlania Matte Display, która zapewnia ochronę przeciwodblaskową minimalizując rozpraszanie uwagi użytkownika
  • regulowana wysokością (HAS) oraz funkcja obracania i pochylania, zapewniające ergonomiczną wydajność i montaż zgodny z wymogami stowarzyszenia Video Electronics Standards Association (VESA).

Odyssey Neo G7 (G75NB)

Nowy Odyssey Neo G7 to 32-calowy monitor 4K (3840 x 2160) z zakrzywionym panelem VA 1000R, częstotliwością odświeżania 165 Hz i czasem reakcji 1 ms.

Samsung
Źródło: Samsung

Podobnie jak w modelu G8 te parametry można bylo osiągnąć dzięki AMD FreeSync Premium Pro, technologii Quantum Mini LED, a także Quantum HDR 2000 z jasnością szczytową 2000 nitów jak i współczynnikiem kontrastu statycznego milion do jednego

Model Neo G7 jest także wyposażony w ergonomiczny stojak który usuwa wszelkie tarcia podczas użytkowania, zapewniając maksymalną wydajność, produktywność i komfort.

Odyssey G4 (G40B)

Model G40B to doskonała opcja dla graczy szukających monitora ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami do gier przy jednoczesnym futurystycznym designie. Model ten jest dostępny w rozmiarach 25 i 27 cali, rozdzielczości Full HD (1920 x 1080)

Samsung
Źródło: Samsung


G4 oferuje superszybką częstotliwość odświeżania 240 Hz, czas reakcji 1 ms, a także panel IPS z szerokim kątem widzenia i obsługę HDR10. O jakości tego modelu świadczy także obecność AMD FreeSync Premium oraz kompatybilność z G-SYNC.

Komfort użytkowania zapewniają takie ergonomiczne funkcje jak HAS, Swivel, Tilt i Pivot.

(opracowane w oparciu o informacje prasowe firmy Samsung)

źródło: sony.com Previous post Słuchawki Sony LinkBuds S powstające z plastikowych pojemników na wodę.
Next post Zapowiedź nowych kart graficznych od Asus: Radeon RX7900XT i XTX.